NEGUKO ORDUTEGIA - 10:00etatik 13:00etara eta 18:00tatik 20:00tara (Astelehenetik ostiralera) es  |  eu   


   Erabiltzailea:  
   Pasahitza:  



Berriak
 
JENDAURREKO ORDUTEGIA
  abuztu osoan
 09:00etatik 14:00etara
 
 

 

 HURRENGO LASTERKETAK
 
 ASTEAZKENA - 2017-08-23
 ERREPIDEA
 09:00  ELGOIBAR
 LEHENDAKARI
 LXXI MEMORIAL ETXANIZ
 
 

 

 

 

LEHENDAKARI TXAPELKETA

IBILBIDEA

KARTELA

DIPTIKOA

 
 
 
BIZIKLETA FESTA 2017
DONOSTIA (Boulevard) - 2017-08-16
 

 

ARGAZKI BILDUMA

 

ARGAZKIAK: JOSE MARI LOPEZ (DV)

 

 

 

 

LXXIX. LEINTZ BAILARARI ITZULIA
UDAKO KRITERIUMA - 3. ETAPA
ARETXABALETA - 2017-08-16
 
(EUSKALDUN)
 
 
ARGAZKIA: E.Tx.F.
 
 
SAILKAPENA
 POSTUA  IZENA  TALDEA  DENBORA
 1   GARCIA,JOSE ANTONIO   GOMUR-LIEBANA 2017  02:36:58
 2   ALONSO,MIKEL   FUNDACION EUSKADI  02:36:58
 3   LOPEZ-COZAR,JUAN ANT   FUNDACION EUSKADI  02:36:58
 4   GOLDSTEIN,OMER   AMPO  02:36:58
 5   SAMITIER,SERGIO   LIZARTE  02:36:58
 6   ARANBURU,JOKIN   AMPO  02:36:58
 7   PAZOS,JUAN JOSE   GOMUR-LIEBANA 2017  02:36:58
 8   AROZAMENA,JESUS ALFO   ALDRO  02:36:58
 9   BALLESTEROS,MIGUEL A   POLARTEC FUNDACION CONTAD  02:36:58
 10   AZURMENDI,IBAI   FUNDACION EUSKADI  02:36:58
 
3. ETAPA SAILKAPENA eta OROKORRA


 

 

 
TORNEO EUSKAL HERRIA
 
VIII. JOKIN ORMAETXEA
JUBENILEN LASTERKETA
AZKOITIA - 2017-08-14
 
(JUNIORRAK)
 

 

(BERTAN BEHERA
GERATUTAKO LASTERKETA)

 

 

 

TORNEO EUSKAL HERRIA
XLIV TROFEO FUNDACION
SODUPE (BIZKAIA) - 2017-08-12
 
(JUNIORRAK)
 
 
ARGAZKIA: MERTXE LABRADOR
 
SAILKAPENA
 POSTUA  IZENA  TALDEA  DENBORA
 1   IRIBAR,UNAI   LIMOUSIN KARTOIAK-ORIAKO  02:32:37
 2   BERASATEGI,XABIER   AMPO  02:32:37
 3   NEHUEN,Oscar   ECOTISA-GOERNA  02:32:37
 4   OTAOLA,JOSEBA   FUNDACION LINTXU  02:32:37
 5   VILLANUEVA,Cristian   ECOTISA-GOERNA  02:32:37
 6   ASTIGARRAGA,JON   CICLOS ITURRIAGA  02:32:37
 7   IBAÑEZ,JON   ASOCIACION C ARANGUREN  02:32:37
 8   ESPARZA,UNAI   COMBUSTIBLES GALDEANO  02:32:37
 9   INDURAIN,IÑIGO   ERMITAGAÑA LIZARTE  02:32:41
 10   BARRENETXEA,JON   GASTRONOMIA BASKA-AVIA  02:33:58
 
SAILKAPEN OSOA


 

 

2017ko RANKINGA

EGUNERATUA: 2017-07-08
   EGUNERATUA: 2017-07-23
  
 
 
 2017ko KADETEen RANKINGA
(lehenengo hamarrak) 

XABIER ISASA LARRAÑAGA - GOIFIBER-GODOY

 
 POSTUA  IZENA  TALDEA  PUNTUAK
 1   XABIER ISASA   GOIFIBER-GODOY  183
 2   JULEN DORRONSORO   LIMOUSIN KARTOIAK - ORIAKO  176
 3   MIKEL ORBEA   ATRACCIONES SANZ - EPI KRISTALDEGIA  106
 4   ASIER POZO   BAZPI  104
 5   ANDER BLAZQUEZ   ULMA  104
 6   IÑIGO EIZAGIRRE   ZARAUZTARRA   83
 7   ANDRES ARRATIBEL   CAJA RURAL - IKOLAN - BEASAIN   80
 8   MIKEL BERASATEGI   ATRACCIONES SANZ - EPI KRISTALDEGIA   49
 9   IÑAKI DIAZ   LIMOUSIN KARTOIAK - ORIAKO   48
 10   UNAI CUEVA   ULMA   48

 

 

Egutegia
 
10  11  12  13 
14  15  16  17  18  19  20 
21  22  23  24  25  26  27 
28  29  30  31    
<< < Abuztua 2017 > >>

Elkargoak

etf
Euskadiko Txirrindularitza Federazioa

bizcaina
Bizkaiko Txirrindularitza Federakundea

alavesa
Arabako Txirrindularitza Federazioa

navarra
Nafarroako Txirrindularitza Federazioa

española
Espainiako Txirrindularitza Federazioa


Lotura gehiago

UCI

Ciclismo DV


Ciclyng TV


Itzulia.eus



Gipuzkoako Txirrindularitza Federazioa
Anoetako Pasalekua, 14 - Atzealdea - 2. - 20014 DONOSTIA
Telefonoa: 943 46 05 40  - Faxa:943 46 86 32



Legezko oharra  |  Pribatutasun-politica